• Published In:

Farklı Ölçülerde Mıknatıs Satışı

Hobicilerin en çok sıkıntı duyduğu konulardan birisi de sanayide oldukça fazla alanda kullanılan mıknatıslar. İstenilen boyut ve ölçülerde mıknatıs bulmak neredeyse imkansız. Özellikle neodyum mıknatıslar söz konusu ise yolları aşındırmaktan başka çareniz yok.


Neodyum mıknatıslar, bilinen en güçlü mıknatıs çeşidi ve bulmak oldukça güç; üreticiler genelde sanayi tipi ürünler üzerinde yoğunlaştığı için isteğe göre mıknatıs imalatına pek sıcak bakmıyorlar. Bu yüzden projeye uygun şekilde bir mıknatısa sahip olmak mümkün değil, mıknatısa göre proje bile yapmanız gerekebilir. Bunun eksikliğini gören bazı firmalar ise istenilen ölçüde mıknatıs üretimi ile özellikle hobicilerin gönlünde tabiri caizse taht kurdular ve ürünlerini en iyi şekilde tanıtabilecekleri internete taşıdılar. Artık kapı kapı nalbur, fabrika gezip mıknatıs arama dönemi bitmek üzere, İnternetten mıknatıs siparişi yapmak artık mümkün. Hatta ürünler kapınıza kadar da gönderiliyor.

Yazıyı buraya kadar okuduysanız muhtemelen siz de bu konudan muzdaripsiniz ve arayış içindesiniz; biz de sizin bu konudaki taleplerinize cevap vermek için mıknatıs çeşitlerimiz mümkün olduğunca çok çeşitli tutmaktayız.


Tags: